Obsah

Vyhlídková plavba Baťův kanál

Zveme Vás na vyjížďku na lodi po Baťově Kanálu.
Vyplujeme ze Strážnice směr Vnorovy. Otočíme se za křížením Baťova kanálu s říčkou Veličkou, v nově zrekonstruovaném úseku Baťova kanálu. Pokračovat budeme směr Petrov přes plavební komoru, zámecký park, podél skanzenu a centra města do přírodní části kanálu. Tato část je považována za nejkrásnější úsek Baťova kanálu. Před Petrovem se otočíme a poplujeme zpět do přístavu. Cestou se dozvíme mnoho zajímavostí z historie i současnosti Baťova kanálu a blízkého okolí.

Datum konání: 10. 7. 2019 začátek od 09:00

Místo konání: Anvete Senior, Holubice

Typ akce: ostatní

Organizátor: Anvete Senior

Odjezd od Anvete senior bude 10.července v 9:00 hodin. Lodí ze Strážnice vyplouváme v 11:00 hodin. Celá plavba i s výkladem potrvá cca 60 minut. V přístavišti si můžeme sednout a dát si něco malého na zub. Příjezd do Anvete senior v 14:00-15:00 hodin. S sebou si doporučujeme vzít svačinku, protože pojedeme přes oběd.

Cena výletu je 400 Kč. V cenně zahrnuta doprava tam i zpět a vstupné na loď. Výlet se uskuteční při naplnění kapacity minimálně 5 lidí. O tento výlet je velký zájem a je nutné provést rezervaci na loď předem, proto musí být zapsání na tento výlet nejpozději k 1. červenci.


Vytvořeno: 6. 6. 2019
Poslední aktualizace: 6. 6. 2019 07:47